Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddział w Bytowie odwołuje wyznaczone na 21 września 2020 roku Walne Zebranie Członków ZKP O. Bytów, w związku z komunikatem z dnia 17 września 2020 roku Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Bytowie, informującym o objęciu dodatkowymi obostrzeniami - czerwoną strefą Powiatu Bytowskiego od soboty 19 września 2020 r.
Nie znaleziono zdjecia
Na podstawie § 51 statutu Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszamy na Walne Zebranie Członków Bytowskiego Oddziału ZKP, które odbędzie się 21 września 2020 r. (poniedziałek) o godz. 16:30 w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Podzamcze 34 w Bytowie
Nie znaleziono zdjecia
Pracę połączyła z pasją. Dla wielu była wzorem i mentorem, często służąc dobrą radą, pomocą. Postanowiła uchronić wieloletnie doświadczenie przed zapomnieniem. Znana bytowska hafciarka, Inga Mach, wydała książkę, kompendium wiedzy o hafcie. Spotkanie autorskie promujące książkę „Wyszywanie. Wësziwk” Ingi Mach, mistrzyni haftu kaszubskiego odbyło się 13 sierpnia 2020r. w Pracowni Orange Biblioteki Miejskiej w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na kolejne warsztaty w ramach cyklu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Tym razem uczestnicy zajęć poznają tradycję papieroplastyki w kaszubskim roku obrzędowym. 2-dniowe spotkanie odbędzie się w Kaszubskim Uniwersytecie Ludowym w Wieżycy w dniach 25-26 sierpnia br.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na spotkanie autorskie promujące książkę „Wyszywanie. Wësziwk” Ingi Mach, mistrzyni haftu kaszubskiego. Promocja wydawnictwa odbędzie się 13 sierpnia 2020 roku o godz. 18.00 w Pracowni Orange Biblioteki Miejskiej w Bytowie (I piętro, wejście prawą, muzealną klatką schodową).
Nie znaleziono zdjecia
Niedawno bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego podpisał umowę o powierzenie grantu przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi. Na projekt o nazwie „Nauka i zabawa z robotami – poznajemy nowe technologie” otrzymaliśmy z LGD PDS zgodnie z umową nr 01/INW/11/1112/2020 z dnia 10 czerwca 2020 r. kwotę w wysokości 21 772 zł, z kolei od Gminy Bytów, zgodnie z umową EKS/1/W/2020, otrzymaliśmy dotację w wysokości 847 zł.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na kolejne warsztaty w ramach cyklu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Tym razem uczestnicy zajęć poznają technikę filcowania na sucho.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na warsztaty zdobienia szkła metodą fusingu w ramach cyklu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Spotkanie odbędzie się w Kamienickiej Hucie 16.07.2020 r. Zdjęcie tytułowe z Pracowni Szkła - SuliArt Sulisławy Borowskiej.
Strona 1 z 35

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

e-mail: zkp.bytow@wp.pl

BNP Paribas            Bank Polska SA              59 1600 1462 1897 2987 9000 0001

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.