W drugi dzień Bożego Narodzenia (26 grudnia), o godz. 19.30, Oddział ZKP w Bydgoszczy zaprasza do parafii św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie (ul. Salezjańska 1) na mszę świętą po kaszubsku. Msze będą odprawiane w kaplicy we wszystkie soboty.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.