Fot. Pixabay.com
W najbliższą sobotę (5 grudnia), o godz. 19.30, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich członków, sympatyków oraz Kaszubów do parafii św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie (ul. Salezjańska 1) na 2. mszę świętą adwentową po kaszubsku.
Msze są odprawiane przez ks. Krzysztofa Tuska w kaplicy we wszystkie soboty adwentu.