Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Przypominamy, msze kaszubskie są odprawiane w bydgoskim Fordonie co sobotę. Należy przyjść do godz. 19.20.
Nie znaleziono zdjecia
6 stycznia (w uroczystość Trzech Króli), o godz. 18, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich członków, sympatyków oraz Kaszubów na tradycyjną mszę świętą z elementami kaszubskimi do kościoła św. Stanisława w Bydgoszczy na Siernieczku.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę (2 stycznia 2021 r.), o godz. 19.30, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich członków, sympatyków oraz Kaszubów do parafii św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie (ul. Salezjańska 1) na mszę świętą po kaszubsku.
Nie znaleziono zdjecia
W drugi dzień Bożego Narodzenia (26 grudnia), o godz. 19.30, Oddział ZKP w Bydgoszczy zaprasza do parafii św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie (ul. Salezjańska 1) na mszę świętą po kaszubsku. Msze będą odprawiane w kaplicy we wszystkie soboty.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę (19 grudnia), o godz. 19.30, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich członków, sympatyków oraz Kaszubów do parafii św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie (ul. Salezjańska 1) na mszę świętą po kaszubsku.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę (12 grudnia 2020 r.), o godz. 19.30, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich członków, sympatyków oraz Kaszubów do parafii św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie (ul. Salezjańska 1) na mszę świętą po kaszubsku. Msze będą odprawiane przez ks. Krzysztofa Tuska w kaplicy we wszystkie soboty adwentu.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy w najbliższą sobotę (5 grudnia) do parafii św. Marka w Bydgoszczy - Fordonie na 2. mszę adwentową po kaszubsku. Transmisja będzie dostępna również online.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę (28 listopada), o godz. 19.30, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich członków, sympatyków oraz Kaszubów do parafii św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie na mszę świętą po kaszubsku.
Strona 1 z 6

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Oddział w Bydgoszczy

E-mail: 

bydgoszcz.zkp@gmail.com

Facebook:

@ZKP Bydgoszcz

Twitter:

@ZkpBydgoszcz

Kontakt w sprawie strony www:

zkp.bydgoszcz@interia.pl

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bydgoszcz
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.