Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Konkurs Literacki im. Jana Drzeżdżona
poniedziałek, 1 lutego 2021

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie ogłasza XXII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Jana Drzeżdżona.

W 200-lecie urodzin Cypriana Kamila Norwida, w uznaniu jego zasług dla polskiej sztuki i  kultury, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podjął uchwałę ustanawiającą rok 2021 Rokiem Cypriana Kamila Norwida. W związku z powyższym prócz tradycyjnych trzech kategorii konkursowych proponujemy państwu czwartą - Tłumaczenie wierszy C. K. Norwida na język kaszubski.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie! Nagrody pieniężne czekają!

Regulamin XXII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Jana Drzeżdżona dostępny na stronie: https://www.muzeum.wejherowo.pl/d/aktualnosci/komunikaty/xxii-ogolnopolski-konkurs-literacki-im-jana-drzezdzona/

Projekt pn. XXII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Jana Drzeżdżona jest dofinansowany ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz ze środków Powiatu Wejherowskiego.

 


 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2024 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.